Krótki występ Linettego w Pucharze Włoch. Polak zszedł z boiska z kontuzją

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Karol Linetty nie będzie dobrze wspominał meczu Sampdorii z Milanem w Pucharze Włoch. Polak już w pierwszej połowie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.
Linetty był jedynym z trójki Polaków, który znalazł się w pierwszym składzie Sampdorii. Dawid Kownacki zaczął mecz na ławce rezerwowych, a Bartosza Bereszyńskiego nie było nawet w kadrze meczowej wskazanej przez trenera Marco Giampaolo.
Były pomocnik Lecha swój występ zakończył już po osiemnastu minutach, gdy doznał urazu stawu skokowego w lewej nodze. Niedługo później zmieniłgo Jakub Jankto.
Na razie nie wiadomo, czy kontuzja Linettego jest poważna. Zapewne reprezentant Polski przejdzie dokładne badania dopiero w ciągu najbliższych dni.
Po 90 minutach Sampdoria remisowała z Milanem 0:0. Mecz rozstrzygnął się w dogrywce - dwa gole dla gości strzelił Patrick Cutrone.
Kamil Kaczmarek12 Jan 2019 · 18:54
Źródło: sport.pl