Krótki występ Wilczka w Broendby

brondby.com
FC Nordsjaelland pokonał u siebie Broendby Kopenhaga 3:2 (0:1) w niedzielnym meczu 2. kolejki duńskiej Superligi.

Na Farum Park zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Kamil Wilczek. Polski napastnik pojawił się na placu gry dopiero dwie minuty przed końcem. Dwie minuty wcześniej zwycięskiego gola dla drużyny z Zelandii zdobył Ghańczyk Ernest Kwabena Asante.

Gościom prowadzenie tuż przed przerwą zapewnił Fin Teemu Pukki. Później w niespełna trzy minuty dwa gole dla miejscowych strzelił Ghańczyk Godsway Donyoh, na które odpowiedział jeszcze Lasse Vigen Christensen.

Końcówka należała jednak do popularnych "Tygrysów", którzy po drugiej wygranej przesunęli się na drugie miejsce w tabeli. Stołeczny zespół doznał pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i jest na piątej pozycji w klasyfikacji.