Krychowiak: Kiedy drużyna wygrywa, wszyscy są zadowoleni

Grzegorz Krychowiak
Źródło zdjęcia: Dziurek / Shutterstock.com

Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z Rubinem Kazań 1:0 (0:0) w środowym meczu 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Rosji. Zawodnik gospodarzy Grzegorz Krychowiak cytowany przez "Sport Express" przyznaje, że najważniejsze w takim spotkaniu było zwycięstwo.

- Kiedy drużyna wygrywa, wszyscy są zadowoleni. Dla nas najważniejsze było zwycięstwo w meczu pucharowym. Teraz przygotowujemy się do ostatnich dwóch spotkań w tym roku - mówi Grzegorz Krychowiak.

Reprezentant Polski został również zapytany o atmosferę na trybunach. Mecz oglądało niewielu fanów.

- Graliśmy późno w środku tygodnia, więc to zrozumiałe. Ale ci fani, którzy przyszli na mecz, stworzyli gorącą atmosferę - przyznaje defensywny pomocnik.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.