Krychowiak zadebiutował w Premier League! West Bromwich przegrał jednak z Brighton

wba.co.uk
Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach West Bromwich Albion. Jego zespół przegrał z Brighton & Hove Albion 1:3 w czwartej kolejce Premier League.
Polak raptem kilkanaście dni temu trafił na wypożyczenie z PSG do angielskiego klubu i już zaliczył debiut w nowym zespole. Nasz zawodnik na murawie spędził pełne dziewięćdziesiąt minut.
Niestety jego zespół przegrał 1:3 z beniaminkiem Premier League. Strzelanie dla gospodarzy w pierwszej połowie zaczął Pascal Gross. Na początku drugiej ponownie wpisał się na listę strzelców. Jeszcze jedno trafienie dołożył w 63 minucie Tommer Hemed.
Honorową bramkę dla gości w 78 minucie zdobył James Morrison, który na boisku pojawił się kilka minuty wcześniej.
West Bromwich Albion po porażce zajmuje ósme miejsce w tabeli, mając siedem punktów na koncie. Brighton z kolei z czterema "oczkami" plasuje się na trzynastej pozycji.