Krychowiak znowu na ławce, grał Stępiński. PSG lepsze od FC Nantes

MediaPictures.pl/Shutterstock
Paris Saint-Germain pokonało u siebie FC Nantes 2:0 (1:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 13. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Parc des Princes w podstawowym składzie gości z Bretanii wystąpił Mariusz Stępiński. Napastnika reprezentacji Polski zastąpił w 68. minucie Wenezuelczyk Fernando Aristeguieta.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył po niespełna kwadransie gry Angel Di Maria. Dla Argentyńczyka była to pierwsza bramka w bieżących rozgrywkach. Sukces przypieczętował minutę przed końcem z rzutu karnego Hiszpan Jese. Grzegorz Krychowiak obserwował całe zawody z ławki rezerwowych.

Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni Unaia Emery'ego przesunęli się na pozycję wicelidera tabeli. "Kanarki" doznały natomiast siódmej porażki i pozostały na szesnastym miejscu w klasyfikacji.