Krzysztof Piątek odcięty od gry! AC Milan w fatalnym stylu pożegnał się z Pucharem Włoch [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
AC Milan przegrał z Lazio Rzym 0:1 na San Siro w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Włoch.
W pierwszej połowie tempo spotkania nie było porywające. Brakowało również ciekawych sytuacji pod jedną i drugą połową.
Najbliżej strzelenia gola dla gospodarzy był Calabria, który uderzył po długim rogu, ale piłkę poza linię końcową wybił Strakosa.
W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony to Lazio mogło otworzyć wynik spotkania - najpierw Bastos uderzył obok słupka, a następnie Immobile trafił w Reinę.
Krzysztof Piątek w pierwszej odsłonie był odcięty od gry i miał zaledwie cztery kontakty z piłką.
Po przerwie lepsze ataki również wyprowadzali goście. Reina kapitalnie wybronił strzał Lucasa Leivy, a za moment Bastos główkował tuż obok słupka.
Podopieczni Inzaghiego w końcu dopięli swego. W 58 minucie wyprowadzili błyskawiczną kontrę, którą wykończył w sytuacji sam na sam z golkiperem Milanu Correa.
Swoją szansę Krzysztof Piątek miał w 71 minucie, ale uderzył głową obok bramki.
Zawodnikom Gattuso nie udało się strzelić choćby gola i w bardzo słabym stylu odpadli z Lazio w półfinale Pucharu Włoch.
Jakub Kreśliński24 Apr 2019 · 22:38