Krzysztof Piątek z asystą w Serie A! Idealne podanie reprezentanta Polski [WIDEO]

Krzysztof Piątek zaliczył asystę w meczu Salernitany z Fiorentiną. Drużyna reprezentanta Polski przegrała 1:2.
Fiorentina objęła prowadzenie już po kwadransie, gdy piłkę do bramki skierował Bonaventura. Goście odpowiedzieli krótko po rozpoczęciu drugiej połowy. Na bramkę ruszył Boulaye Dia, zagrał do Piątka, który natychmiast wypuścił kolegę z drużyny na czystą pozycję. Senegalczyk w sytuacji sam na sam trafił do bramki.
Salernitana z wyjazdu do Florencji nie przywiozła jednak nawet punktu. Gospodarze zwycięzki cios zadali w 81. minucie. Do bramki trafił Luca Jović, który wszedł na boisko zaledwie pięć minut wcześniej.
Dla Piątka był to dziesiąty mecz w tym sezonie Serie A. Zaliczył w nim swoją pierwszą asystę w bieżących rozgrywkach. Na jego koncie są też trzy gole.
Fiorentina dzięki zwycięstwu przeskoczyła Salernitanę w tabeli. Jest dziesiąta, drużyna Piątka - jedenasta.
Marcin Karbowski09 Nov 2022 · 22:40