Kubot i Melo nie dali rady! Rywale wyraźnie lepsi w finale US Open!

Łukasz Kubot
Źródło zdjęcia: Rena Schild/Shutterstock

Łukasz Kubot i Marcelo Melo przegrali w dwóch setach - 3:6, 1:6 - z Mikiem Bryanem i Jackiem Sockiem w finale US Open.

Tutaj możecie przeczytać pełną relację z pojedynku.

W pierwszym secie wyrównana walka trwała do stanu 3:3. Polak i Brazylijczyk dzielnie walczyli z rywalami, a żadna ze stron nie potrafiła przełamać drugiej. Dopiero końcówka seta należała do Bryana i Socka, który wyszli najpierw na prowadzenie, potem przełamali polsko-brazylijski duet - dobry return Socka - i w decydującym rozdaniu zapewnili sobie zwycięstwo 6:3.

Druga partia zaczęła się od o wiele szybszego przełamania. Już pierwsza wymiana padła łupem przeciwników. Potem Bryan i Sock ponownie przełamali Kubota i Melo, i bardzo szybko zyskali dużą przewagę. Prowadzili w gemach już 4:0. Dopiero wtedy - dzięki wolejowi Kubota pod siatką - udało się polsko-brazylijskiej parze zdobyć pierwszy punkt. Następna wymiana znowu jednak należała do rywali, którzy szybko doprowadzili sprawę do końca  i wygrali całego seta 6:1.

To Amerykanie zatem triumfowali w US Open 2018. 

Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Mike Bryan/Jack Sock 3:6, 1:6

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

1
7 wrz 2018 | 19:56
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Od dziś Kubot już nie będzie pił socku
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.