Kubot nie zagra w finale w Szanghaju

smileimage9/Shutterstock
Łukasz Kubot i Rohan Bopanna przegrali z Ravenem Klaasenem oraz Marcelo Melo w setach 3:6, 7:6(7:1), 7:10 i nie zagrają w finale turnieju tenisowego w Szanghaju.

Polak wraz z partnerem stoczyli zacięty bój z rywalami. Najmniej zacięty z całego pojedynku był pierwszy set, kiedy to Kubot i Bopanna przegrali różnicą trzech gemów. Druga odsłona to dramatyczna walka naszego zawodnika z partnerem i ostatecznie wygrana. W tie-breaku lepsi okazali się jednak przeciwnicy i to oni zagrają w finale.

Wcześniej, w ćwierćfinale, tej samej parze, Klaasen-Melo, ulegli Marcin Matkowski wraz z Nenadem Zimonjiciem. Łukasz Kubot startował ponadto w singlu, ale odpadł zaraz po kwalifikacjach w pierwszej rundzie głównej drabinki.
Źródło: polsatsport.pl