Kuriozalna czerwona kartka bramkarza w 2. Bundeslidze. Chciał wybić piłkę, uderzył rywala poniżej pasa [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Oficjalny kanał Bundesligi w serwisie Youtube przypomniał absurdalną końcówkę niedawnego spotkania 2. Bundesligi Karlsruher SC - Hannover 96 (3:3). Wtedy to gospodarze zdołali strzelić bramkę wyrównującą, a bramkarz gości Ron-Robert Zieler znokautował... strzelca gola uderzeniem poniżej pasa.
Goście wychodzili na prowadzenie aż trzykrotnie. Za trzecim razem stało się to w 3. minucie doliczonego czasu gry, dlatego można było już sądzić, że to oni zgarną trzy punkty.
Jednakże w 5. minucie doliczonego czasu gry Daniel Gordon dopadł do piłki w polu karnym gości i wpakował ją do bramki rywali. Wściekły po utracie gola Zieler chciał uderzyć piłkę pięścią, ale ubiegł go właśnie Gordon. Strzelec bramki wbiegł na linię ciosu bramkarza, który skierował cios prosto w krocze rywala.
Gordon padł na murawę, a w polu karnym gości zaczęła się awantura. Ostatecznie sędzia pozostał głuchy na wyjaśnienia bramkarza i wyrzucił go z boiska.