Kuriozalna sytuacja we Włoszech z udziałem Thierry’ego Henry’ego. Na stadionie zabrakło prądu [WIDEO]

Źródło: Screen/DAZN
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu we Włoszech. Na stadionie nieoczekiwanie zgasło światło. Całą sytuację z perspektywy trybun obserwował Thierry Henry.
Kuriozalne zdarzenie spotkało wszystkich zgromadzonych kibiców podczas meczu Como - Brescia w Serie B. W 25. minucie spotkania na stadionie zapadła ciemność. Powodem okazała się przerwa w dostawie prądu. Gra musiała zostać na chwilę przerwana - czytamy w "La Repubblica".
Po dziesięciu minutach oczekiwania udało się jednak rozwiązać problem na Stadio Giuseppe Sinigaglia i piłkarze wrócili na murawę.
Co ciekawe, świadkiem tej sytuacji był Thierry Henry, były piłkarz m.in. Arsenalu i FC Barcelony. Francuz był na trybunach, ponieważ został nowym udziałowcem Como 1907.
We włoskim klubie Henry ponownie spotka się z Ceskiem Fabregasem, z którym w przeszłości występował w zespole "Kanonierów". Tego lata hiszpański pomocnik odszedł z AS Monaco i podpisał dwuletni kontrakt z Como 1907.
W spotkaniu z Brescią Fabregas pojawił się w drugiej połowie, lecz ostatecznie nie pomógł swojej drużynie. "Lariani" przegrali 0:1 i po trzech kolejkach zajmują dopiero 17. miejsce w tabeli.
Damian Król30 Aug 2022 · 10:30
Źródło: La Repubblica