Kuriozalny gol w Lidze Europy. Niebywały błąd bramkarza Vitorii Guimaraes [WIDEO]

Kuriozalny gol w meczu Eintrachtu Frankfurt z Vitorią Guimaraes w Lidze Europy. Bramkarz gości wykazał się wyjątkową nieudolnością.
Mecz lepiej zaczął zespół z Portugalii, który objął prowadzenie w 8. minucie po golu Rochinhy. Eintracht wyrównał w 31. minucie. Doszło do tego w kuriozalnych okolicznościach. Bramkarz Vitorii Miguel Silva wyszedł na przedpole do bezpańskiej piłki, wyskoczył do niej i starał się ją złapać, ale zrobił to tak nieudolnie, że ta przetoczyła mu się po rękawicach i wpadła do bramki.
Kuriozalny gol na moment zachwiał pewnością siebie gości. W 38. minucie Eintracht objął prowadzenie po golu Dichiego Kamady.
Końcówka spotkania należała jednak do Vitorii. W 85. minucie do bramki trafił Ali Elmusrati, a dwie minuty później wynik na 3:2 dla gości ustalił Marcus Edwards.
Wyjazdowe zwycięstwo nic nie dało zespołowi z Guimaraes, który zakończył rozgrywki na ostatnim miejscu w grupie F. Eintracht awansował do kolejnej rundy z drugiego miejsca. Piłkarzom z Frankfurtu pomógł Arsenal, który wyrwał remis 2:2 w meczu ze Standardem Liege.
Marcin Karbowski12 Dec 2019 · 21:35
Źródło: sport.pl