Kuriozalny gol wyrzucił Kolumbię z młodzieżowego mundialu. Bezmyślne zachowanie bramkarza [WIDEO]

Reprezentacja Ukrainy jest pierwszym półfinalistą młodzieżowych mistrzostw świata. Po kuriozalnym golu zespół z Europy wygrał z Kolumbią 1:0.
Decydująca bramka padła już w 11. minucie. Piłkę do siatki wbił Danylo Sikan, ale nie byłoby to mozliwe, gdyby nie fatalne zachowanie bramkarza reprezentacji Kolumbii. Kevin Mier bezmyślnie wybiegł z bramki i dał się minąć ukraińskiemu napastnikowi.
Ukraińcy sprawiali lepsze wrażenie przez cały mecz. Mogli nawet podwyższyć prowadzenia, ale w drugiej połowie dobrą okazję zmarnował Hrehorij Citaiszwili.
Kolumbijczycy przez cały mecz atakowali nieporadnie i nie potrafili sforsować obrony Ukrainy. W końcówce przegrali z własną frustracją - z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Johan Carbonero.
Półfinałowym rywalem Ukrainy będzie reprezentacja Włoch.
Kamil Kaczmarek07 Jun 2019 · 19:08
Źródło: Sportowe Fakty