Kuriozum! Asysta Klicha przy golu strzelonym ręką [WIDEO]

Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Piłkarze Leeds United zremisowali u siebie z Nottingham Forest 1:1 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Elland Road całe zawody w szeregach popularnych "Pawi" zaliczył Mateusz Klich. Pomocnik reprezentacji Polski osiem minut przed końcem asystował przy wyrównującym trafieniu Kemara Roofe, który piłkę do bramki skierował... ręką. Sędzia mimo protestów uznał to trafienie.
Wcześniej prowadzenie przyjezdnym zapewnił po jedenastu minutach gry Jack Robinson.
Dwukrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy po ósmym podziale punktów w tym sezonie przesunęli się na siódme miejsce w tabeli.
Podopieczni Marcelo Bielsy zremisowali szósty mecz w bieżących rozgrywkach i awansowali na drugą lokatę.