Kuriozum! Youtuber, policjant i księgowy zagrali w reprezentacji Danii! I dzielnie walczyli ze Słowacją!

salajean/Shutterstock
Reprezentacja Słowacji wygrał w meczu towarzyskim z reprezentacją Danii, która jednak z prawdziwą reprezentacją nie miała wiele wspólnego. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.
O problemach w reprezentacji Danii szerzej pisaliśmy TUTAJ. Duński związek nie doszedł do porozumienia z podstawowymi piłkarzami reprezentacji i w meczu ze Słowacją doszło do kuriozalnej sytuacji. Na boisku zamiast duńskich gwiazd zobaczyliśmy futsalistów i piłkarzy grających na co dzień w trzeciej lidze.
Ta niecodzienna jedenastka walczyła dzielnie i z sercem w pojedynku z profesjonalną reprezentacją Słowacji, choć z góry była skazana na porażkę.
Gospodarze dwie bramki zdobyli już w pierwszej połowie. W 11. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Adam Nemec, z kolei w 37. minucie trafienie na swoje konto zapisał Albert Rusnak. Przy obu golach asystował Juraj Kucka.
Po zmianie stron wynik spotkania na 3:0 ustalił w 79. minucie Adam Fogt, który niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki.
Daniel Makarewicz05 Sep 2018 · 22:36