NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
 • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
 • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Kurs 100.0 na choćby jednego seta wygranego przez Polskę w meczu z USA!

Kurs 100.0 na choćby jednego seta wygranego przez Polskę w meczu z USA!
Łukasz Laskowski / PressFocus
Autor: Adam Nowacki 24 cze 2022 | 08:42
Już w najbliższą niedzielę siatkarska reprezentacja Polski w kolejnym meczu Ligi Narodów zmierzy się z USA. Emocji z pewnością nie zabraknie, a potęguje je jeszcze jeden z bukmacherów, który oferuje kurs 100.0 na to, że biało-czerwoni wygrają w tym meczu przynajmniej jednego seta!
Bukmacher Superbet przygotował ciekawą ofertę dostępną dla czytelników Meczyki.pl. Ta składa się teraz nie tylko ze standardowych bonusów na start, które opisujemy poniżej. W sytuacji, gdy postawimy na to, że reprezentacja Polski siatkarzy w meczu z USA wygra przynajmniej jednego seta i typ okaże się trafiony, oprócz standardowej wygranej otrzymamy jeszcze 200zł. Wystarczy postawić minimum 2zł. Jak łatwo zauważyć, kurs to w takim przypadku aż 100.0! Aby skorzystać z oferty, konieczne jest zarejestrowanie się z TEGO LINKU (z użyciem kodu promocyjnego: MECZYKI) i dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN. O tym, jak skorzystać z tej oferty, napisaliśmy punkt po punkcie poniżej. Ważne: podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe.
To jednak nie wszystko, co zyskuje każdy nowy gracz. Powyższa oferta wiąże się bowiem z innymi bonusami:
 • Pierwszy tydzień bez ryzyka do 1300 PLN (jeśli zakończysz pierwszy tydzień gry na minusie, bukmacher zwróci Ci stracone środki, max do 1300 PLN),
 • Podwojenie pierwszej wpłaty do 200 PLN (jeśli wpłacisz 200 PLN, otrzymasz dodatkowe 200 na grę),
 • Darmowy zakład 34 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty.

Jak postawić na wygranego seta przez Polskę po kursie 100.0?

 • Aby skorzystać z oferty należy utworzyć konto w Superbet poprzez TEN LINK i wpisać kod promocyjny MECZYKI. Wymagane jest też dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości minimum 50 PLN,
 • WAŻNE: Podczas rejestracji należy zaakceptować zgody marketingowe,
 • Następnie za minimum 2 PLN należy postawić pierwszy zakład (singiel z oferty przedmeczowej) na przynajmniej jednego wygranego seta przez Polskę w meczu z USA podczas siatkarskiej Ligi Narodów (rodzaj zakładu - „Polska Wygra Seta” – typ zakładu: „tak”).
 • Jeśli zakład okaże się zwycięski, "standardowa" wygrana trafi na nasze konto od razu, a wygrana "promocyjna" pojawi się na nim w formie bonusu. Powiedzmy, że postawiliśmy 2 PLN na przynajmniej jednego wygranego seta przez Polskę po kursie 1.25. Wówczas w ramach tradycyjnej wygranej otrzymujemy 2,20 PLN (po odjęciu podatku 12%), natomiast w postaci bonusu 200 PLN. Łączna wygrana to zatem 202,20 PLN,
 • Bukmacher przyzna bonus w ciągu max 72h po zakończeniu meczu. Gracz ma trzy dni na zaakceptowanie bonusu,
 • Bonus należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą. Obrót musi nastąpić w ciągu 7 dni od momentu przyznania bonusu. Do obrotu uwzględniane są kupony o kursie minimalnym 1.8. W przypadku kuponów zawierających więcej niż jedno zdarzenie, każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.3.
Superbet to legalny bukmacher, którego ambasadorami są Sławomir Peszko, Jerzy Dudek i Jan Błachowicz. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard grozi uzależnieniem.
Źródło: materiał reklamowy

Dyskusja 0

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.