La Liga: Atletico przegrało z Villarrealem po emocjonującej końcówce

bestino / Shutterstock.com
Piłkarze Atletico Madryt przegrali na wyjeździe z Villarreal CF 1:2 (1:0) w niedzielnym meczu 29. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na El Madrigal prowadzenie pierwsi objęli przyjezdni. W 20. minucie Antoine Griezmann pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 82. minucie, kiedy to Gonzalez Soberon Alvaro zagrał piłkę na pole karne, strzałem głową do siatki wpakował ją Enes Unal.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się remisem, gola na wagę zwycięstwa gospodarzy strzelił już w doliczonym czasie gry Enes Unal.
Drużyna, którą prowadzi Javier Calleja Revilla zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli La Liga, natomiast podopieczni Diego Simeone plasują się na drugiej pozycji.
W innym meczu tej serii gier Celta Vigo bezbramkowo zremisowała z Malagą CF.