La Liga: Grad goli w Vigo. Kolejne trafienie Gomeza

youtube.com
Celta Vigo zremisowała u siebie z Gironą FC 3:3 w piątkowym meczu 7. kolejki hiszpańskiej La Liga.
Już w pierwszych 16 minutach kibice na Estadio de Balaidos zobaczyli aż cztery gole. Dla gospodarzy bramki zdobyli Pione Sisto i Maximiliano Gomez. Te trafienie zostały przedzielone golami dla gości strzelonymi przez Portu i Christiana Stuaniego.
W 76. minucie Daniel Wass znów dał prowadzenie miejscowym. W końcówce remis przyjaznym uratował Juanpe.
Podopieczni Jose Mendilibara zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z UD Las Palmas.
Natomiast beniaminek plasuje się na 15. pozycji i ma na swoim koncie sześć „oczek”. Jego kolejnym rywalem będzie Villarreal CF.