La Liga. Kapitalny występ Lionela Messiego! Hat-trick i asysta lidera FC Barcelony w meczu z Sevillą! [WIDEO]

Kapitalny mecz Lionela Messiego! Hat-trick i asysta lidera FC Barcelony w hicie La Liga! [WIDEO]
CosminIftode / shutterstock.com
W hicie 25. kolejki La Liga Sevilla przegrała z Barceloną 2:4. Kapitalne zawody rozegrał Lionel Messi, strzelec hat-tricka.
TUTAJ przeczytacie relację na żywo.
Gospodarze dwukrotnie wychodzili w tym spotkaniu na prowadzenie. Najpierw dał im je Jesus Navas, który udanie zakończył kontrę gospodarzy po stracie Lionela Messiego.
Kilka minut później zrehabilitował się lider "Blaugrany". Pięknym strzałem z woleja wyrównał stan meczu.
Tuż przed przerwą gospodarze znów objęli prowadzenie. Do siatki gości trafił Mercado. Po chwili mogło być już 3:1, ale Kjaer przestrzelił w dogodnej sytuacji.
W 67. minucie znów błysnął Lionel Messi. Technicznym strzałem zdobył gola na 2:2.
Kilka minut przed końcem Lionel Messi ponownie wpisał się na listę strzelców. W doliczonym czasie gry kolejną bramkę dla gości strzelił Luis Suarez po asyście Lionela Messiego. Tym samym Barcelona wygrała 4:2.