Valencia nie dała rady Realowi Valladolid. Znów remis

Levante Media / shutterstock.com
Valencia CF zremisował u siebie z Realem Valladolid 1:1 w drugim sobotnim meczu 19. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze na początku drugiej połowy nie wykorzystali rzutu karnego.
"Los Ches" od pierwszej minuty byli zespołem lepszym i to oni mieli optyczną przewagę. W 54. minucie doskonałą okazję na bramkę zmarnował Rodrigo, który nie wykorzystał rzut karnego.
Kiedy w 71. minucie prowadzenie Valencii dał Dani Parejo i zanosiło się, że jego zespół sięgnie po komplet punktów. W końcówce do wyrównania doprowadził jednak Ruben Alcaraz.
Podopieczni Marcelino Garcii Torala zanotowali 11 remis w bieżącym sezonie. Zajmują dziewiąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 23 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Celtą Vigo.
Natomiast zespół prowadzony przez Sergio ma 22 "oczek" i plasuje się na 15. pozycji. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Levante UD.
Kamil Kaczmarek12 Jan 2019 · 18:34