Latal: Z Wisłą było najtrudniej

ASInfo
Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków 1:0, a trener Radoslav Latal podczas konferencji prasowej zaznaczył, że goście faktycznie mieli mocny moment zaraz po przerwie.

To był najtrudniejszy mecz jak dotąd, bo Wisła była bardzo trudnym rywalem. W pierwszej połowie staraliśmy się grać piłką, ale brakowało wykończenia. Szczególnie po tych wrzutkach. Ich od zawodników wymagałem, ale musi być to poparte skutecznością

W drugiej połowie przez piętnaście minut byliśmy w głębokiej defensywie, ale udało się z tego wyjść. Szkoda, że nie udało się strzelić drugiego gola, bo wtedy grałoby się spokojniej -

Mamy teraz coraz więcej problemów kadrowych spowodowanych nadmiarem żółtych kartek. Mamy teraz czternaście dni, żeby się do tej sytuacji przygotować i w Bielsku zagrać jak najlepiej. Z kolei jeśli chodzi o Mateusza Maka, to on jest przygotowany na piętnaście czy dwadzieścia minut. Ale może po tej przerwie będzie wyglądać fizycznie lepiej

- Na pewno przyjdą trudne chwile, bo nasza kadra nie jest zbyt szeroka. Przydarzą się kontuzje i kartki, ale my musimy sobie z tym poradzić

Zawodnicy na pewno nie dostaną za dużo wolnego. Chcieli trzy dni, ale mogą liczyć maksymalnie na dwa. Pojedziemy jeszcze na zgrupowanie do Kamienia, by tam szlifować formę -