Łatwe zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej w Indian Wells

Agnieszka Radwańska w dwóch setach - 6:2 i 6:1 - pokonała Monicę Niculescu w trzeciej rundzie turnieju WTA w Indian Wells.

Polka świetnie zaczęła ten pojedynek. Rumunka z kolei popełniała mnóstwo błędów i była bezradna wobec zagrań Radwańskiej, która wygrała pierwsze trzy gemy. Potem jednak to rywalka doszła do głosu, była bardziej skoncentrowana i nie popełniała już tylu błędów, dzięki czemu udało jej się wygrać kolejne dwa rozdania. Później na korcie dominowała już tylko nasza zawodniczka, która szybko doprowadziła pierwszego seta do końca, wygrywając w nim 6:2.

Drugi set dla Agnieszki Radwańskiej był już tylko formalnością. Polska tenisistka pokonała Rumunkę w pierwszych pięciu gemach i była o krok od zwycięstwa. Rywalka zwyciężyła tylko w jednym gemie, by w następnym ulec Radwańskiej, która również i tego seta wygrała bez większych problemów.

W następnej rundzie Agnieszka Radwańska zmierzy się ze zwyciężczynią pary Janković-Vandeweghe.
Źródło: sport.pl