Lazio bezwzględne dla zespołu Polaków. Drągowski, Kiwior i spółka rozbici przez rzymian [WIDEO]

Screen Twitter
Lazio nie dało dziś Spezii żadnych szans. Zespół Bartłomieja Drągowskiego i Arkadiusza Recy został rozbity aż 4:0 (2:0).
Niedzielne starcie w Serie A od samego początku obfitowało w mnóstwo emocji. Lazio mogło wyjść na prowadzenie już w 3. minucie, gdy arbiter podyktował rzut karny.
Ciro Immobile nie wykorzystał jednak idealnej okazji i posłał piłkę obok bramki. Wobec tego ukąsić mogła Spezia, lecz Jakub Kiwior, grający dziś na pozycji lewego wahadłowego, spudłował o centymetry.
Wymianę ciosów ostatecznie przerwali gospodarze. W 12. minucie wynik otworzył Mattia Zaccagni.
Był to dopiero początek problemów drużyny przyjezdnych, bowiem Lazio nie zdejmowało nogi z gazu. Jeszcze w pierwszej połowie prowadzenie podwyższył Alessio Romagnoli.
Kibic rzymian strzelił swojego pierwszego gola dla klubu ze stolicy. Obrońca popisał się pięknym uderzeniem, przy którym Bartłomiej Drągowski nie miał szans.
Ofensywa Lazio trwała także po zmianie stron. Sergej Milinkovic-Savic zdołał się ostatecznie popisać dubletem, który koniec końców pogrążył drużynę reprezentowaną dziś przez dwóch przedstawicieli "Biało-Czerwonych".
Dzięki zwycięstwu 4:0 (2:0) Lazio wskoczyło na trzecie miejsce w tabeli. Spezia jest 12.
Hubert Kowalczyk02 Oct 2022 · 14:27