Lazio lepsze od Udinese, grał Teodorczyk

Cineberg/Shutterstock
Lazio Rzym pokonało przed własną publicznością Udinese Calcio 2:0 (2:0) w zaległym meczu 25. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Na Stadio Olimpico gospodarze objęli prowadzenie już w 21. minucie. Wówczas Ciro Immobile dośrodkował na pole karne, a Felipe Caicedo płaskim strzałem z krawędzi pola karnego pokonał golkipera rywali.
Trzy minuty później Sandro próbował zatrzymać futbolówkę dośrodkowaną w pole bramkowe z rzutu rożnego, jednak niefortunnie wpakował ją do własnej siatki.
W 50. minucie goście mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale rzutu karnego nie wykorzystał Rodrigo De Paul.
Mecz na ławce rezerwowych ekipy "Zebrette" rozpoczął Łukasz Teodorczyk, który pojawił się na placu gry w 58. minucie, zmieniając Badu. Był to jego 13. ligowy występ w trwających rozgrywkach.
Podopieczni Simone Inzaghiego mają na koncie 52 punkty i zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli Serie A. Zespół prowadzony przez Igora Tudora z dorobkiem 32 "oczek" plasuje się na 16. lokacie.