Lazio rozbiło SPAL. Piękne gole w Rzymie [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
W 11. kolejce Serie A Lazio Rzym wygrało u siebie ze Spal 2013 4:1. W zespole gości całą drugą połowę rozegrał Thiago Cionek.
Rzymianie prowadzenie objęli w 26. minucie po golu Ciro Immobile, który niepilnowany w polu karnym oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Goście wyrównali zaledwie po dwóch minutach kiedy Mirko Antenucci zakończył akcję strzałem do pustej bramki.
Jeszcze przed przerwą Immobile ponownie wpisał się na listę strzelców po uderzeniu z szesnastu metrów.
W drugiej połowie Lazio kontrolowało mecz i powiększało przewagę. Najpierw w 59. minucie Dario Cataldi uderzył potężnie z dystansu i było 3:1.
W 70. minucie wynik spotkania na 4:1 ustalił Marco Parolo.
W zespole gości w przerwie na boisku pojawił się Thiago Cionek, który kwadrans przed końcem zobaczył żółtą kartkę.
W tabeli Serie A Lazio jest na czwartym miejscu z dorobkiem 21 punktów. Spal natomiast zajmuje piętnastą pozycję, ma na koncie 12 punktów.
Kamil Kaczmarek04 Nov 2018 · 14:35