Lazio wygrało z Udinese, Teodorczyk wszedł z ławki

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lazio Rzym pokonało na wyjeździe Udinese Calcio 2:1 (0:0) w środowym meczu 6. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Pierwszą bramkę na Dacia Arena zdobył w 61. minucie Francesco Acerbi, który pewnym uderzeniem w sam środek bramki pokonał golkipera rywali.
Rzymianie strzelili drugiego gola pięć minut później. Wówczas Joaquin Correa dopadł do futbolówki, jaką zagrał Riza Durmisi i trafił w prawy dolny róg.
Jedyne trafienie na rzecz ekipy "Zebrette" zapisał na swoje konto Bram Nuytinck. a przy jego golu asystował Rodrigo De Paul.
Mecz na ławce rezerwowych Udinese rozpoczął Łukasz Teodorczyk. Reprezentant Polski pojawił się na placu gry w 73. minucie, zmieniając Antonina Baraka.
Zawodnicy Julio Velazqueza z dorobkiem 8 punktów na koncie zajmują 8. miejsce w tabeli Serie A. Podopieczni Simone Inzaghiego uzbierali dotąd 12 "oczek", co daje im 2. lokatę.