LE: Asysta Piszczka, Batshuayi nie może przestać strzelać! Wygrana BVB w doliczonym czasie gry [VIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
W meczu 1/16 finału Ligi Europy Borussia Dortmund pokonała Atalantę Bergamo 3:2. Cały mecz rozegrał Łukasz Piszczek. Polak zanotował asystę przy jednej z bramek.
Borussia wyszła na prowadzenie w 30. minucie spotkania. Schurrle wykorzystał podanie Łukasza Piszczka i skierował piłkę do bramki rywala.

Goście, choć przegrywali, to nie stracili zapału do gry i na początku drugiej połowy Ilicić dwukrotnie pokonał bramkarza BVB. W obu przypadkach można mieć duże zastrzeżenia do postawy obrony gospodarzy.
Gdy wydawało się, że szansa na zwycięstwo BVB się oddala, sprawy w swoje ręce wziął Michy Batshuayi. Belg w 65. minucie popisał się ładnym uderzeniem z szesnastego metra, a w doliczonym czasie gry zapewnił zwycięstwo gospodarzom. Belga do tej pory zagrał w trzech spotkaniach w barwach "Die Schwarzgelben" i zdobył w nich już 5 bramek.