LE: Łudogorec wywalczył awans, Góralski zmieniony tuż po przerwie

Shutterstock
TSG 1899 Hoffenheim zremisowało u siebie z Łudogorcem Razgrad 1:1 (1:0) w meczu ostatniej kolejki grupy C rozgrywek Ligi Europy.
Na Wirsol Rhein-Neckar-Arena w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Jacek Góralski. Pomocnika reprezentacji Polski tuż po zmianie stron zastąpił Rumun Claudiu Keseru.
Prowadzenie gospodarzom zapewnił dwadzieścia minut przed przerwą płaskim strzałem z pola karnego Philipp Ochs. Wyrównał siedemnaście minut po zmianie stron w sytuacji sam na sam Brazylijczyk Wanderson.
Mistrzowie Bułgarii po trzecim remisie w tej edycji zmagań zachowali drugą lokatę w tabeli i zagrają w fazie pucharowej, podobnie jak najlepszy w tej grupie Sporting Braga.
Podopieczni Juliana Nagelsmanna nieoczekiwanie zamknęli klasyfikację w tej stawce i podzieli los Basaksehiru Stambuł, który również nie zdołał przebić się do kolejnej rundy.