LE: Remis Łudogorca, grał Góralski

Shutterstock
Łudogorec Razgrad zremisował przed własną publicznością ze Sportingiem Braga 1:1 (0:0) w meczu 4. kolejki grupy C rozgrywek Ligi Europy.
Na Gradski stadion Dianko Stefanov całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Jacek Góralski. Prowadzenie mistrzom Bułgarii zapewnił strzałem z bliska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcelinho. Wyrównał siedem minut przed końcem Brazylijczyk Fransergio.
Łudogorec mimo straty dwóch punktów umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli i zachował miano niepokonanego. Zespół z Portugalii zachował natomiast drugą lokatę i ma trzy przewagi nad trzecim w klasyfikacji TSG 1899 Hoffenheim. Podopieczni Juliana Nagelsmanna zremisowali w czwartkowy wieczór w Stambule z Basaksehir 1:1.
Na Fatih Terim Stadium drużyna z Bundesligi objęła prowadzenie dwie minuty po przerwie. Wtedy to Sandro Wagner świetnie zagrał w pole karne, gdzie strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę piłkę skierował do siatki Florian Grillitsch.
Wyrównał dopiero w doliczonym czasie gry kapitalnym uderzeniem zza linii pola karnego Bośniak Edin Visca. Wicemistrzowie Turcji zachowali w ten sposób jeszcze szansę na awans, ale wciąż zamykają stawkę bez wygranej w dorobku.