Lech Poznań. Co za pudło Mikaela Ishaka w kadrze! Szwedzi blisko katastrofy w Lidze Narodów [WIDEO]

Co za pudło Mikaela Ishaka! Reprezentacja Szwecji blisko katastrofy w Lidze Narodów [WIDEO]
Dwóch piłkarzy Lecha Poznań zagrało w reprezentacji Szwecji. Ich drużyna dostała tęgie baty od Serbii. Przegrała 1:4.
Reprezentacja Szwecji ma kiepski rok. W marcu przegrała z Polakami rywalizację o awans do mistrzostw świata. Teraz jest o krok od spadku z Dywizji B Ligi Narodów.
Mecz z Serbią zaczął się jednak dla niej dobrze. Po kwadransie objęła prowadzenie po golu Viktora Claessona.
Trzy minuty później rozpoczął się koncert Aleksandara Mitrovicia. Napastnik Fulham strzelił trzy gole. Dwa jeszcze w pierwszej połowie, kolejnego - można go obejrzeć poniżej - tuż po przerwie.
Szwedów dobił Sasa Lukić. Piłkarz Torino ustalił wynik spotkania w 70. minucie.
Piłkarze Lecha pojawili się na boisku, gdy mecz był rozstrzygnięty. Jesper Karlstroem w 73. minucie zmienił Emila Forsberga. Mikael Ishak dostał mniej czasu na pokazanie swoich umiejętności. W 84. minucie zastąpił Dejana Kulusevskiego. Mimo tego miał dobrą okazję do strzelenia gola. Kopnął jednak nad poprzeczką.
Serbowie dzięki zwycięstwu zrównali się punktami z prowadzącą w grupie Norwegią. Szwedzi zamykają tabelę. Mają dwa punkty straty do Słowenii.
W ostatniej kolejce dojdzie do bezpośrednich meczów między zainteresowanymi drużynami. Norwegia zmierzy się z Sebią, Szwecja ze Słowenią.
Marcin Karbowski24 Sep 2022 · 22:57
Źródło: Twitter