Lech Poznań pokonał pierwszoligowca

Dziurek/Shutterstock
Piłkarze poznańskiego Lecha pokonali w meczu towarzyskim pierwszoligową Olimpię Grudziądz 2:1 (0:1). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w Wągrowcu koło Poznania.

Bramki dla Kolejorza strzelali odpowiednio w 52. minucie Darko Jevtić oraz Paweł Tomczyk, który wynik rywalizacji ustalił definitywnie na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla Biało-Zielonych zanotował natomiast Damian Warchoł.

Do gry o ligowe punkty ekipa ze stolicy Wielkopolski powróci już w niedzielę, 11 września. Wówczas niebiesko-biali podejmować będą na INEA Stadionie Pogoń Szczecin. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 15:30.