Lechia Gdańsk przegrała sparing z Rubinem Kazań

Dziurek/Shutterstock
Lechia Gdańsk przegrała z Rubinem Kazań 0:1 (0:1) w meczu sparingowym. Spotkanie zostało rozegrane w tureckim Belek, gdzie polski zespół przebywa na zgrupowaniu.
Jedynego gola strzelił w 34. minucie Vyacheslav Podberezkin, który uderzył skutecznie sprzed pola karnego.
Lechia będzie przebywać w Turcji do 31 stycznia. Gdańszczanie mają w planach jeszcze trzy mecze kontrolne podczas zagranicznego zgrupowania.
Po powrocie do kraju podopieczni Piotra Stokowca w ostatnim sparingu przed startem ligi zagrają z Wartą Poznań.
* * * * * *

Rubin Kazań - Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)

Bramka: Podberezkin 34.
Lechia (pierwsza połowa): Alomerović - Fila, Tobers, Maloca, Mladenović - Łukasik, Gajos, Makowski - Mihalik, Flavio, Haraslin.
Lechia (druga połowa): Alomerović - Żuk, Dymerski, Kobryń, Conrado - Wszołek, Kałuziński, Lipski - Udovicic, Sezonienko, Egy.
Marcin Karbowski21 Jan 2020 · 20:08