Lechia lepsza od Pogoni Szczecin w meczu sparingowym

asinfo
Lechia Gdańsk pokonała Pogoń Szczecin 2:1 (1:1) w meczu sparingowym rozegranym na stadionie we Wronkach.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili "Portowcy". W 36. minucie Soufian Benyamina wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnym uderzeniem wpakował futbolówkę do siatki.
Jeszcze przed przerwą Lechia doprowadziła do wyrównania za sprawą trafienia Filipa Mladenovica, który precyzyjnym strzałem pokonał Łukasza Budziłka.
Bramkę na wagę zwycięstwa gdańszczan w 64. minucie zdobył Jarosław Kubicki. Pomocnik dzięki zagraniu Mladenovic