Lechia przegrała sparing z mistrzem Cypru

asinfo
W Gdańsku Lechia przegrała w meczu towarzyskim z Apoelem Nikozja 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Żukowski.
W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem Lechia Gdańsk przegrała z mistrzem Cypru Apoelem Nikozja 1:2. Goście do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Souzy i Pote.
Lechia jedynego gola strzeliła w drugiej połowie. W 65. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Żukowski.
24 czerwca piłkarze Lechii wyjadą na obóz do Cetniewa.
* * * * * *

Lechia Gdańsk - APOEL Nikozja 1:2 (0:2)

Bramki: Żukowski 65 - Souza 12, Pote 34.
Lechia - I połowa: Dusan Kuciak, Joao Nunes, Steven Vitoria, Błażej Augustyn, Karol Fila, Daniel Łukasik, Jarosław Kubicki, Patryk Lipski, Lukas Haraslin, Jakub Arak, Flavio Paixao.
Lechia - II połowa: Zlatan Alomerović - Paweł Stoalrski, Adam Chrzanowski, Michał Nalepa, Mateusz Lewandowski, Filip Mladenović, Daniel Mikołajewski (82. Maciej Kaczorowski), Florian Schikowski (75. Egy), Mateusz Sopoćko, Michał Mak (75. Rafał Kobryń), Mateusz Żukowski (82. Przemysław Macierzyński).
Daniel Makarewicz24 Jun 2018 · 20:35