Leeds United wysoko przegrało w meczu na szczycie. Cały mecz Klicha

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Leeds United przegrało u siebie z Norwich City 1:3 w spotkaniu 30. kolejki Championship. Dzięki wygranej "Kanarki" zostały nowym liderem.
Goście rozpoczęli znakomicie, bo już w piątej minucie gola strzelił Mario Vrancić. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Temu Pukki.
W drugiej połowie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Bośniak i Norwich wygrywało już 3:0. Gospodarze zdołali tylko zmniejszyć rozmiary porażki dzięki bramce Patricka Bamforda.
W zespole Leeds od pierwszej minuty wystąpił Mateusz Klich, który spędził na murawie 90 minut. Dla Polaka był to 30. mecz w tym sezonie.
"Kanarki" w lidze są niepokonane od pięciu kolejek i po wygranej na Elland Road objęły prowadzenie w tabeli Championship, mając na koncie 57 punktów. "Pawie" spadły na drugie miejsce, ale mają taki sam dorobek.
Kamil Kaczmarek02 Feb 2019 · 21:29