Leeds United z wygraną na własnym boisku. Mateusz Klich wszedł z ławki rezerwowych [WIDEO]

Christopher Booth / Focus Images / MB Media / PressFocus
Piłkarze Leeds United odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Premier League. Tym razem pokonali Sheffield United 2:1 (1:1).
Ekipa "Pawi" zgarnęła trzy punkty w starciu z czerwoną latarnią ligi. To gospodarze byli stroną dominująca, jednak pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.
Wynik spotkania otworzył w 12. minucie Harrison. Przyjezdni odpowiedzieli tuż przed gwizdkiem na przerwę. Wówczas Osbron skierował piłkę do siatki.
Po przerwie gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Mieli przy tym trochę szczęścia. W 49. minucie futbolówkę do własnej bramki wbił Jagielka.
Piłkarze Leeds korzystny wynik utrzymali do ostatniego gwizdka. Dzięki zdobytym trzem punktom zajmują 10. lokatę. Podopieczni Marcelo Bielsy łącznie uzbierali 42 "oczka". Drużyna Sheffield United z kolei zamyka ligową tabelę.
Mateusz Klich mecz zaczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 82. minucie. Zmienił wówczas Robertsa.
Daniel Makarewicz03 Apr 2021 · 17:58