Legia grała fatalnie, ale wymęczyła zwycięstwo z KuPS. Wynik to jedyna dobra informacja [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Legia Warszawa wypracowała sobie skromną zaliczkę przed rewanżem z KuPS. Piłkarze Aleksandara Vukovicia pokonali rywala z Finlandii 1:0.
Jedyny gol meczu padł już w 9. minucie. Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu różnego, do piłki doszedł Mateusz Wieteska i głową skierował ją do bramki.
Im dłużej grał mecz, tym Legia prezentowała się gorzej. Choć wicemistrzowie Polski długo utrzymywali się przy piłce, to niewiele z tego wynikało. W pierwszej połowie najlepszą okazję do podwyższenia prowadzenia zmarnował Carlitos, który w dobrej sytuacji strzelił z pierwszej piłki prosto w bramkarza KuPS.
Po przerwie Legia budowała akcje niedokładnie, wolno i bez pomysłu, przez co właściwie nie tworzyła większego zagrożenia pod bramką rywali. Finowie skupiali się na defensywie i ograniczali głównie do kontr. Mieli jednak świetna szansę do wyrównania, gdy po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej wybijał Sandro Kulenović.
Legia przebudziła się dopiero w samej końcówce. Już w doliczonym czasie gry w odstępie kilkunastu sekund oddała dwa groźne strzały z dystansu. Najpierw Otso Virtanen odbił piłkę po uderzeniu Carlitosa, a po chwili patrzył, jak strzał Domagoja Antolicia mija jego bramkę.