Legia wygrała i zagra w finale Pucharu Polski. Fatalne pudło Kucharczyka! Jak on tego nie strzelił?! [VIDEO]

mediapictures.pl / shutterstock.com
Legia Warszawa pokonała u siebie Górnik Zabrze 2:1 (0:0) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek o Puchar Polski.
Stołeczny zespół awansował w ten sposób do finału, który zostanie rozegrany 2 maja na Stadionie Narodowym i zagra w nim przeciwko broniącej trofeum Arce Gdynia.
Rewanż nie rozpoczął się po myśli faworytów, bowiem po niespełna godzinie gry bliżej gry o trofeum byli podopieczni Marcina Brosza, a to za sprawą niefortunnej interwencji we własnym polu karnym Czecha Hlouska.
Szesnaście minut przed końcem wyrównał jednak mocnym uderzeniem z rzutu wolnego Michał Kucharczyk. W tym spotkaniu zmarnował jeszcze jednak doskonałą okazję i trudno wyjaśnić, jakim cudem spudłował w tej sytuacji.
Kilka minut wcześniej murawę przedwcześnie musiał opuścić bramkarz gości Tomasz Loska, który dotknął piłkę ręką poza polem karnym.
Losy konfrontacji rozstrzygnął już w doliczonym czasie gry Jarosław Niezgoda. Napastnik gospodarzy zaskoczył rezerwowego golkipera zabrzan precyzyjnym strzałem głową tuż przy słupku.