Legia Warszawa przegrała w Poznaniu z Lechem! Zadecydował gol 17-latka [WIDEO]

asinfo.
Lech Poznań wygrał z Legią Warszawa 1:0 w 32 kolejce Ekstraklasy.
W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek w Poznaniu, choć legioniści stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do strzelania gola. W 19 minucie Kucharczyk dośrodkował przed bramkę, ale fatalnie spudłował z bliskiej odległości Nagy.
Jeszcze przed przerwą swoje szanse miał Carlitos - najpierw nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a potem jego strzał świetnie obronił Burić.
Na początku drugiej odsłony znowu było groźnie pod bramką golkipera Lecha - uderzenie Kucharczyka obok bramki oraz intuicyjna obrona Buricia przy próbie Nagy'ego.
Gospodarze mogli natomiast zdobyć bramkę w 58 minucie - Żamaletdinow wpadł w pole karne, ale Cierzniak obronił jego strzał.
Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Legii. W 81 minucie piłkę przejął Marchwiński i po akcji indywidualnej pokonał bramkarza rywali płaskim strzałem zza pola karnego.
Legia Warszawa po porażce ma tyle samo punktów, co Lechia Gdańsk - po 63 - która w niesamowitym pojedynku pokonała Pogoń Szczecin 4:3.