Legia Warszawa wróciła na zwycięskie tory. Mistrzowie Polski wygrali i uciekli ze strefy spadkowej [WIDEO]

Rafał Oleksiewiecz/Pressfocus
Legia Warszawa wygrała 3:1 z Górnikiem Łęczna. Triumf pozwolił podopiecznym Czesława Michniewicza uciec ze strefy spadkowej.
Legia w 10. minucie objęła prowadzenie. Do własnej bramki piłkę skierował Paweł Baranowski.
Na 2:0 trafił Ernest Muci. Po rozegraniu rzutu wolnego młody zawodnik "Wojskowych" wpadł w pole karne, odnalazł się w gąszczu rywali i precyzyjnym strzałem znalazł drogę do bramki.
Jeszcze przed przerwą Górnik zdobył bramkę kontaktową. Rzut karny wykorzystał Bartosz Śpiączka.
Druga połowa zaczęła się od naporu gospodarzy. Najpierw Maciej Gostomski z trudem obronił bardzo mocny strzał Kacpra Skibickiego z dystansu. Później golkiper poradził sobie z uderzeniem Muciego.
W 79. minucie wynik meczu ustalił Mahir Emreli. Legia wygrała 3:1 i awansowała na 12. miejsce w lidze. Górnik Łęczna jest przedostatni w tabeli.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 19:23