Legia Warszawa zremisowała z Dynamem Kijów w meczu towarzyskim

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Legia Warszawa zremisowała z Dynamem Kijów 1:1 (1:1) w drugim sparingu podczas zgrupowania w tureckim Belek. W ukraińskim zespole zagrał Tomasz Kędziora.
Wicemistrzowie Polski objęli prowadzenie w 13. minucie. Luquinhas zagrał do wbiegającego w pole karne Domagoja Antolicia, a Chorwat pokonał golkipera rywali.
Zespół z Ukrainy wyrównał tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Radosława Cierzniaka zaskoczył Heorhij Citaiszwili.
W wyjściowym składzie Dynama Kijów zagrał reprezentant Polski Tomasz Kędziora.
* * * * * *
Legia Warszawa - Dynamo Kijów 1:1 (1:1)

Bramki: Antolić 13 - Citaiszwili 45.
Legia Warszawa: Cierzniak - Vesović, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Gvilia, Antolić - Novikovas, Luquinhas, Rosołek, Kante.
Legia Warszawa (II połowa): Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Cafu, Martins - Pyrdoł, Praszelik, Cholewiak - Kostorz.
Dynamo Kijów (wyjściowy skład): Boiko - Kędziora, Zabaranyj, Szabanow, Pivarić - Szaparenko, Sydorczuk, Szepeliew - Citaiszwili, Sol, Verbić.
Daniel Makarewicz19 Jan 2020 · 22:08