Legia znokautowała Lechię w drugiej połowie! Mistrzowie Polski coraz bliżej obrony tytułu [WIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Lechia Gdańsk przegrała z Legią Warszawa 1:3 w hicie Ekstraklasy. Tym samym goście stali się samodzielnymi liderami tabeli Ekstraklasy.
TUTAJ można przeczytać relację z meczu.
Spotkanie rozpoczęło się od dużej kontrowersji. Zmierzającą do bramki piłkę powstrzymał ręką Artur Jędrzejczyk, lecz sędzia nie podyktował rzutu karnego.
W 17. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Lukas Haraslin.
Legia próbowała odrobić stratę, ale nie udało jej się to w I połowie. Do szatni piłkarze zeszli przy wyniku 1:0 dla Lechii.
Kwadrans po wznowieni gry świetną okazję miał Michał Kucharczyk. Zawodnik Legii uderzył jednak niecelnie.
Kilka minut później było już 1:1. Dusan Kuciak musiał wyciągnąć piłkę z siatki po strzale Pawła Stolarskiego.
W 80. minucie goście zdobyli drugą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Kasper Hamalainen.
W końcówce spotkania z boiska wyleciał Błażej Augustyn, który obejrzał drugą żółtą kartkę.
Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 3:1, gdyż przed końcowym gwizdkiem ich prowadzenie podwyższył jeszcze Iuri Medeiros.