Leicester City przegrało u siebie z Crystal Palace

charnsitr / shutterstock.com
Piłkarze Leicester City ulegli u siebie Crystal Palace Londyn 0:3 (0:2) w pierwszym sobotnim meczu 18. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na King Power Stadium prowadzenie przyjezdnym zapewnił po niespełna dwudziestu minutach gry Christian Benteke. Napastnik reprezentacji Belgii zaskoczył golkipera gospodarzy uderzeniem głową po dośrodkowaniu w pole karne Androsa Townsenda.
Pięć minut przed przerwą podwyższył Wilfried Zaha. Iworyjczyk wykończył w polu karnym zagranie od Benteke. W doliczonym czasie gry sukces stołecznej drużyny przypieczętował jeszcze Malijczyk Bakary Sako.
"Lisy", które kończyły zawody w osłabieniu, doznały w ten sposób szóstej porażki w tym sezonie i pozostały na ósmym miejscu w tabeli. "Orły" natomiast dzięki drugiej z rzędu i czwartej w sezonie wygranej przesunęły się na czternastą lokatę w klasyfikacji.