Leicester City stracił punkty z Watfordem. Bomba w okienko Bena Chilwella nie wystarczyła do wygranej [WIDEO]

lcfc.com
Watford FC zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (0:0) w pierwszym sobotnim meczu 30. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Vicarage Road faworyzowani goście długo nie mogli sforsować defensywy rywali. Po strzale Marca Albrightona w drugiej połowie miejscowych uratował słupek. Z kolei groźne uderzenie Jamesa Maddisona obronił Ben Foster.
Dopiero w ostatniej minucie Benjamin Chilwell efektownym trafieniem z dystansu dał prowadzenie "Lisom". Gospodarze uratowali punkt w doliczonym czasie gry, kiedy to Kaspera Schmeichela zaskoczył Craig Dawson.
Podopieczni Brendana Rodgersa umocnili się nieznacznie na trzeciej pozycji w tabeli, natomiast "Szerszenie" przesunęły się na szesnastą lokatę w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik20 Jun 2020 · 15:31