Leo Messi świetnie zaczął nowy sezon. Zabawił się z bramkarzem rywali w Superpucharze Francji [WIDEO]

Screen z Twittera
W niedzielny wieczór Paris Saint-Germain przystąpiło do pierwszego oficjalnego meczu w nowym sezonie. Spotkanie z Nantes znakomicie rozpoczął Leo Messi. Argentyńczyk zabawił się z bramkarzem rywali i otworzył wynik w 22. minucie.
Mecz o Superpuchar Francji był oficjalnym debiutem w PSG dla Christophe'a Galtiera. Nowy szkoleniowiec nie mógł skorzystać z usług Kyliana Mbappe, ale od pierwszej minuty zagrali Neymar oraz Leo Messi.
Argentyńczyk łączony jest z powrotem do FC Barcelony (więcej TUTAJ), ale ten sezon z pewnością spędzi w Paryżu. Wszyscy kibice mistrzów Francji liczą na to, że będzie spisywał się znacznie lepiej niż przed rokiem.
Nowy sezon Messi rozpoczął naprawdę dobrze. W 22. minucie to właśnie on otworzył bowiem wynik spotkania o Superpuchar Francji. Obsłużyć starał się go Neymar.
Brazylijczyk miał co prawda nieco szczęścia, bo po jego zagraniu piłka odbiła się od jednego z rywali. Interwencja zawodnika Nantes była jednak o tyle pechowa, że Messi znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Gwiazdor zachował się znakomicie, zwodząc golkipera rywali. Minął go, po czym dopełnił formalności, umieszczając futbolówkę w pustej już bramce i dając PSG prowadzenie.
Ostatecznie PSG wygrało całe spotkanie aż 4:0. Do gola Messiego dublet dorzucił Neymar. Piętką do siatki trafił także Sergio Ramos. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik31 Jul 2022 · 20:47