Levante inkasuje trzy punkty w starciu z Realem Betis

JorisMol, wikicommons
Levante UD rozbiło u siebie Real Betis 4:2 (2:0) w niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Camilo Cano prowadzenie ekipie z Walencji zapewnił mocnym strzałem z narożnika pola karnego Borja Mayoral. Niespełna kwadrans później podwyższył uderzeniem w długi róg z pola karnego Enis Bardhi.
Pięć minut po zmianie stron sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Jose Luis Morales, a po kolejnych dziewięciu minutach przyjezdnych pogrążył jeszcze Ruben Rochina. Rozmiary przegranej gości zmniejszyli w końcówce Sergio Canales i Juanmi.
"Granotas" po dwunastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na dwunastym miejscu w tabeli. "Verdiblancos" natomiast doznali trzeciej porażki w pięciu ostatnich meczach i pozostali na trzynastej lokacie w klasyfikacji.