Levante wydarło punkt Realowi w ostatnich minutach! Kolejna wpadka "Królewskich"

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Piłkarze Levante UD zremisowali przed własną publicznością z Realem Madryt 2:2 (1:1) w ostatnim sobotnim meczu 22. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadi Ciutat de Valencia prowadzenie ekipie z Kastylii zapewnił po jedenastu minutach gry uderzeniem głową Sergio Ramos. Wyrównał trzy minuty przed przerwą płaskim strzałem zza linii pola karnego Ghańczyk Emmanuel Okyere Boateng.
Osiem minut przed końcem przewagę "Królewskim" odzyskał Isco. Rezerwowy w tym spotkaniu reprezentant Hiszpanii wykorzystał przytomne zagranie w polu karnym od Francuza Karima Benzemy i mocnym uderzeniem nie dał szans golkiperowi gospodarzy.
"Granotas" punkt uratowali w ostatniej minucie, kiedy to skutecznie przymierzył z narożnika pola karnego również wprowadzony w drugiej połowie Włoch Giampaolo Pazzini.
Zespół z Walencji pozostał w ten sposób tuż nad strefą spadkową klasyfikacji, natomiast obrońcy tytułu umocnili się nieznacznie na czwartej lokacie w tabeli.