Lewandowski krytycznie o meczu z Anderlechtem: Zagraliśmy znacznie poniżej oczekiwań

YouTube
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Anderlecht Bruksela 2:1 w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski ocenił postawę swojego zespołu w tym spotkaniu.
W pierwszej połowie graliśmy zbyt pasywnie w ataku. Drużyna przeciwna mogła strzelić nam trzy gole. Zdecydowanie nie był to perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze, że to my zdobyliśmy trzy punkty - powiedział polski napastnik.
- Chcieliśmy wygrać w sposób przekonujący. Druga połowa tego też nie potwierdziła. To pokazuje, że musimy walczyć do końca o korzystny wynik. Reasumując: zagraliśmy znacznie poniżej oczekiwań - dodał Lewandowski.
Lewandowski zdobył jedną z bramek dla ekipy z Monachium. Polak otworzył wynik spotkania, trafiając do bramki rywali w 51. minucie gry.
Po pięciu kolejkach ekipa z Bawarii ma na swoim koncie 12 punktów i zajmuje drugie miejsce w grupie.