Lewandowski nie podniósł się z ławki, a Bayern pewnie wygrał i został mistrzem Niemiec! [VIDEO]

Źródło zdjęcia: https
Bayern Monachium pokonał Augsburg FC 4:1 w 29 kolejce Bundesligi i został już mistrzem Niemiec! Robert Lewandowski całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.
Spotkanie zaczęło się od niespodziewanego prowadzenia gospodarzy dzięki samobójczemu trafieniu Niklasa Sule w 18 minucie.
Do wyrównania 14 minut później doprowadził Tolisso. Zupełnie niepilnowany w polu karnym Francuz pokonał golkipera rywali po uderzeniu głową po dośrodkowaniu Kimmicha.
Chwilę później Bawarczycy już prowadzili. Piękną akcję gości po zagraniu piętą Juana Bernata wykorzystał pewnym strzałem obok słupka James Rodriguez.
Wygraną w drugiej połowie przypieczętowali Arjen Robben i Sandro Wagner. Holender dopadł w polu karnym do bezpańsko wybitej piłki i natychmiastowym strzałem umieścił ją w bramce. Napastnik z kolei wykorzystał centrę z rzutu rożnego i strzałem głową ustalił wynik.
Dzięki wygranej Bayern na pięć kolejek przed końcem rozgrywek wywalczył tytuł mistrzowski. Bawarczycy mają na koncie 72 punkty, a drugie Schalke traci do nich w tej chwili aż 20 "oczek".