Wejście smoka w wykonaniu Lewandowskiego! Bayern wygrał w Hanowerze!

alphaspirit / shutterstock
Bayern Monachium wygrał 3:0 w meczu wyjazdowym z Hannoverem 96. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski.
Polski napastnik rozpoczął mecz na ławce. Jego miejsce w wyjściowej jedenastce zajął Sandro Wagner.
W pierwszej połowie Bawarczycy nie zdołali zdobyć bramki, choć zdecydowanie przeważali. Udało im się to wreszcie po przerwie, gdy prowadzenie dał im Thomas Muller w 57. minucie.
W 67. minucie na boisku pojawił się Robert Lewandowski, który zmienił Sandro Wagnera. Zaledwie kilka minut po wejściu Polak wpisał się na listę strzelców - wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i skutecznie uderzył piłkę głową.
W 89. minucie wynik spotkania ustalił Sebastian Rudy. Ostatecznie Bawarczycy wygrali 3:0.